قیمت گردو ۹۸

قیمت گردو ۹۸

قیمت گردو ۹۸

گردو یکی از مغزهایی است که در ایران تولید می شود و قیمت معقولی هم دارد ، با این حال قیمت گردو وابسته به خیلی از فاکتور ها می باشد. گردو در ایران به چند صورت خرید و فروش می شود ، گردو با پوست سبز ، گردو با پوست و مغز گردو که با توجه به نوع و کیفیت گردو نیز قیمت متفاوتی دارند. قیمت گردو ۹۸ با توجه به فصول مختلف قیمت های متفاوتی را به خود دیده است.

قیمت گردو با پوست سخت حدود قیمتی 65 تا 70 هزار تومن داشته است و مغز گردو درجه یک با توجه به کیفیت از 100 تومن که نمونه ی معمولی آن است تا کیلویی 160 تومن نوع صادراتی تلورانس قیمتی دارد و با نزدیک شدن به عید نوروز ممکن است به دلیل افزایش تقاضا، قیمت گردو ۹۸ هم کمی افزایش پیدا کند . این قیمت هایی که حدودی به شما دادیم ، فروش به صورت فله ای می باشد و قیمت گردو بسته بندی بر اساس اندازه و نوع بسته بندی و نوع گردو متفاوت می باشد.

 

قیمت گردو با پوست ۹۸

گردو با پوست سخت بیشتر از پوست سبز معامله می شود و گردو با پوست سبز را معامله گران تهیه کرده و با کندن پوست سبز و تبدیل به مغز گردو به فروش می رسانند.

قیمت گردو با پوست سال 98 چندان تغییر قیمتی نداشته و از حدود 65 هزار تومن تا 70 هزار تومن متغیر است ، گردو با پوست چند مزیت نسبت به مغز گردو دارد ، که مهم ترین این مزیت ها ماندگاری بیشتر گردو می باشد ، اگر گردو با پوست تهیه کنید ، زمان مصرف کردن آن به راحتی پوستش را شکسته و گردو تازه تر استفاده می کنیم. اما عیب بزرگی هم دارد و آن هم احتمال خراب بودن و پوک بودن گردو می باشد که تشخیص آن زمان خرید برای افراد معمولی دشوار خواهد بود. ما برای آشنایی شما با گردوی باکیفیت، مطلبی را با موضوع خرید گردو درجه یک آماده کردیم و در آن نکات کلیدی برای خرید گردو با پوست را بیان کردیم تا بتوانید گردو با کیفیت بالا تهیه کنید.

قیمت گردو با پوست سخت علاوه بر نکاتی که در بالا توضیح دادیم به مواردی همچون تازگی گردو، جرم گردو، راحت جدا شدن مغز، نازکی پوست گردو هم بستگی داره که در سال ۹۸ فروش این نوع گردوها کیلویی حدود قیمتی 65 تا 70 هزار تومن قیمت دارند.

 

قیمت مغز گردو

مغز گردو طرفداران بیشتری نسبت به گردو با پوست دارد ، به این دلیل که تشخیص کیفیت آن توسط مشتری معمولی تقریباً ملموس تر می باشد و می تواند قبل از خرید مقداری از آن را بچشد و اگر مورد پسندش واقع شد آن را خریداری کند.

قیمت مغز گردو به خیلی از عوامل بستگی دارد یکی از آن ها شهر کشت شده آن می باشد که تأثیر مهمی بر قیمت آن دارد ، شهر تویسرکان یکی از بهترین گردوها را دارد به همین دلیل قیمت های گردو این شهر نیز کمی گران تر خواهد بود ، قیمت گردو تویسرکان ۹۸ کیلویی 160 هزار تومن می باشد ، این گردو گردوی صادراتی است و کیفیت بسیار بالایی دارد.

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت مغز گردو تأثیر می گذارد ، رنگ آن می باشد. هرچه رنگ مغز گردو سفید تر باشد قیمت آن نیز بیشتر است ، به این دلیل که مردم عادی فکر می کنند هرچه گردو سفید تر باشد تازه تر و با کیفیت تر است ، اما گردو باید علاوه بر تازه بودن چربی و مواد مفید داشته باشد که این مواد مفید معمولا رنگ گردو را کمی تیره تر می کنند ، اگر می خواهید گردو با کیفیت و مغزی تهیه کنید، سعی کنید مغز گردو کرم رنگ انتخاب کنید.

ما در سایت فروش گردو خوشبار، انواع مغز گردو را از قیمت 100 تومان تا 160 تومان برای مشتریان قرار داده ایم که با توجه به سلیقه و بودجه بتوانید بهترین گردو را انتخاب کنید ، ارزان ترین مغز گردو ، گردو مدل رفسنجانی بوده و گران ترین آن که نوع صادراتی گردو تویسرکان است 160 هزار تومن قیمت گذاری شده است.

 

قیمت گردو ۹۸ در سایت خوشبار

ما در سایت خوشبار جهت خرید گردوی تویسرکان به علت اینکه دست اول فروش گردو هستیم و خودمان مزرعه داریم گردوهای بسیار با کیفیتی را برای شما عزیزان فراهم می کنیم که با قیمت بسیار مناسب به دست شما می رسانیم ، در سایت چند نوع گردوی شهر تویسرکان را به فروش می رسانیم که می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.