خرید گردو درجه یک

خرید گردو درجه یک

خرید گردو درجه یک

خرید گردو درجه یک برای پذیرایی از میهمانان همیشه دغدغه اصلی میزبان می باشد تا هم حفظ آبرو کرده و هم بتواند محصولی درخور میهمان برایش فراهم نماید. در ایران شهر های کمی هستند که می توان از درجه یک بودن گردوهایشان تقریباً مطمئن بود.

گردوهای شهر تویسرکان بسیار مشهور هستند و جزو گردوهای درجه یک محسوب می شوند. این شهر چند نوع گردو دارد که از مهم ترین آن ها گردو رفسنجانی تویسرکان، گردو درجه یک تویسرکان و گردو ممتاز تویسرکان می باشد که همه این انواع در فروشگاه اینترنتی خوشبار موجود است و شما می توانید با قیمت مناسب این نوع گردو ها را سفارش دهید.

خرید گردوی ممتاز با پوست کمی دشوار به نظر می رسد و معمولاً گردو های درجه یک را به صورت مغز گردو به فروش می گذارند تا مشتری بتواند هم ظاهر آن را مشاهده کرده و هم تست کند و تفاوتش با دیگر گردو ها را بشناسد.

 

نکات مهم برای خرید گردو

– اگر می خواهید گردوی درجه یک را با پوست بخرید، سعی کنید گردو های سنگین را انتخاب کنید.

– گردو ها نباید دارای شکستگی و تو رفتگی باشند و هیچگونه لکی هم نداشته باشند.

– گردو های سفید و درشت حتما گردو های خوبی نیستند، برای شناسایی گردو درجه یک حتما آن را بشکنید و از چرب بودن مغز گردو مطمئن شوید.

– گردو های خیلی سفید را انتخاب نکنید زیرا این گردو ها ظاهری گول زننده دارند ، گردوهای درجه یک تویسرکان هیچگاه سفید خالص نیستند و رنگ آن ها به کرم شبیه تر است.

– در هنگام خرید گردو درجه یک حتما از فروشنده سوال کنید که مربوط به کدام شهر و منطقه می باشد و سعی کنید از گردو های شهر های معروف در زمینه ی گردو همچون تویسرکان انتخاب نمایید.

– گردو خراب و کهنه را نخرید حتی اگر فروشنده به شما بگوید این محصولش درجه یک می باشد. برای تشخیص گردو کهنه و خراب باید آن را بچشید و اگر طعمی تند داشت به هیچ عنوان آن را نخرید.

– از خرید گردو های خارجی خودداری کنید زیرا این گردو ها فقط ظاهر زیبایی دارند و از مواد مغزی تهی می باشند. گردو های خارجی معمولاً سفید و یک دست هستند.

 

خرید گردو درجه یک تویسرکان

با توجه به تجربه ای که ما در تویسرکان از خرید و فروش گردو داریم پیشنهاد می کنیم یا به صورت حضوری از شهر تویسرکان خرید خود را انجام دهید و یا اگر نمی توانید در شهر تویسرکان حضور پیدا کنید به صورت آنلاین از سایت های معتبر فروش گردو تویسرکان خرید کنید، زیرا در شهر های بزرگ، معمولاً گردو های شهر های دیگر را به عنوان گردو ی تویسرکان به فروش می گذارند و از عدم آگاهی خریداران سوء استفاده می کنند.

 

کیفیت گردو درجه یک تویسرکان

خرید گردوی تویسرکان به علت کیفیت بالایی که دارد در کل ایران مشهور است و گردو درجه یک را معمولاً به گردوی تویسرکان نسبت می دهند. با این حال باید از اصل بودن گردو تویسرکان مطمئن شوید تا بتوانید گردو درجه یک و با کیفیت تهیه کنید.

برای خرید گردوی درجه یک باید به نکاتی که در بالا گفتیم حتما توجه نمایید تا از کیفیت گردو های اصل و درجه یک آگاه شوید. برای اینکه گردو درجه یک بخرید پیشنهاد می کنم از قسمت فروشگاه اینترنتی سایت خوشبار، یک نگاهی به محصولات گردو بیاندازید و مشخصات گردو های درجه یک آن را ببینید و مقایسه کنید و خرید خود را انجام دهید زیرا سایت خوشبار ضمانت می دهد که گردو اصل تویسرکان را در اختیار شما قرار خواد داد. شما همچنین می توانید برای خرید بادام تویسرکان نیز از این فروشگاه اقدام نمایید.

دیدگاه شما
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.